Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home
 

TOKYO papīrs

TOKYO

Papīrs ar izteikti reljefu virsmu, kas radies sadarbojoties Japānas (Tokushu Tokai) un Itālijas (Favini) papīra rūpnīcām. Abas rūpnīcas ir apvienojušas spējas iztēloties vērienīgu estētisku rezultātu un prasmi to realizēt.

TOKYO ir paredzēts luksusa iepakojumam un augstākās klases izdevējdarbībai.

TOKYO klāstā ir septiņas krāsas: balta, ziloņkaula, gaiši pelēka, tumši pelēka, melna, indigo, rūsa. Tas ir pieejams 120 g/m2 ar reljefu tikai vienā pusē un 350 g/m2 ar reljefu abās pusēs.

Papīrs ir FSC™ sertificēts, tā sastāvā ir 40% pārstrādātu šķiedru un tas ir ražots saskaņā ar stingriem vides standartiem.

 


Darba laiks 20.05.


PERGRAPHICA !

Pastāsti mums, cik krāsu ir PERGRAPHICA Deep&Dark toņos un saņem Pergraphica zīmulīti !


POLAP Boulinga čempionāts 2023

Pēc vairāku gadu pārtraukuma atjaunojam ilggadējo tradīciju un norisinājās POLAP Boulinga čempionāts.
 
Vēlamies pateikties Latvijas Poligrāfijas uzņēmēju asociācijai, Rīgas Valsts tehnikumam un mūsu lielākajiem un uzticamākajiem klientiem, kas piedalījās POLAP boulinga čempionātā, kuru aizvadījām pagājušajā ceturtdienā, 13.04. datumā, PEPSI boulinga centrā.
 
Sanāca patiesi sirsnīgs un foršs pasākums, kurā varēja izbaudīt draudzīgo un tai pat laika sāncensības pilno atmosfēru!
Paldies!
 
Čempionāta rezultāti:
1. vieta sievietēm – Katrīna Petrova (BV Pack)
2. vieta sievietēm – Olga Morozova (BV Pack)
3. vieta sievietēm – Jolanta Dmitrijeva (VietaPēcapstrāde)
1. vieta vīriešiem – Aleksandrs Titkovs (Livonia Print)
2. vieta vīriešiem – Raitis (PNB Print)
3. vieta vīriešiem – Toms Sarkans (Livonia Print)
1. vieta komandās – BV Pack
2. vieta komandās – Livonia Print
3. vieta komandās – PNB Print
 

 

Čempionāta bildes variet apskatīt mūsu FB lapā spiežot šeit!

Jauns etiķešu papīrs sortimentā !

Mūsu sortimentā ir jauns papīrs etiķetēm- ar liešanas metodi pārklāts papīrs BINDAKOTE. Šo papīru raksturo izcili gluda un spīdīga spoguļvirsma. BINDAKOTEpiemīt visas tās īpašības, kas nepieciešamas perfektu etiķešu drukāšanai. Mūsu noliktavā ir pieejams BINDAKOTEWRAP (WS – ūdens izturīgs papīrs).

BINDAKOTE papīrs ir FSC sertificēts.

Ražotājs piedāvā arī:

Bindakote Ice White 50% recycled

Bindakote Digital, kas sertificēts HP Indigo digitālajai drukai

Bindakote Colours – plašs spožu toņu klāsts, ieskaitot melns uz melna, zils uz melna, pērļu toņi un maigu metāla krāsu toņi luksusa iepakojuma izgatavošanai un radošu ideju realizēšanai.

Vaicājiet Polap pārdošanas komandai! Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par jauno produktu!


Zelta Ābele 2022

Ik gadu tiek organizēts grāmatu dizainu konkurss “Zelta Ābele” ar mērķi veicināt Latvijas grāmatu izdevēju profesionālā un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, popularizēt grāmatas un lasīšanas kultūru, godināt Latvijā izdoto grāmatu veidotājus – māksliniekus, poligrāfijas uzņēmumus, izdevniecības un autorus.

 

Šā gada 3. martā balvai „Zelta Ābele 2022” tika izsludinātas un nominētās grāmatas 8 kategorijās:
dzejas, prozas, bērnu literatūras, literatūra jaunatnei, uzziņu literatūrai, dokumentālajai literatūrai, mākslas izdevumiem un zinātniskajai literatūrai.

 

30. marta vakarā Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās tika apbalvoti konkursa uzvarētāji, piešķirts gada Māksliniece tituls, pasniegta balva par mūža ieguldījumu un apbalvota iepriekšējā gadā visvairāk pārdotā grāmata.

 

Grāmatu dizainu konkurss šogad tika rīkots jau 30 reizi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas vadībā!

 

Esam lepni redzēt mūsu klientus laureātu sarakstā! Priecājamies par viņu sasniegtajiem rezultātiem un ceram arī turpmāk redzēt darbus, kas tiek atzīti kā labākie Latvijas grāmatu izdevēju aprindās.

Vairāk uzziniet spiežot šeit!

 


Ēnu diena Poligrāfijas Apgādā

Kāda ir atšķirība starp krītotu un nekrītotu papīru? Kādiem nolūkiem iespējams izmantot foliju? Kā notiek papīra pasūtījuma sagatavošana un izsūtīšana? Šādus un līdzīgus jautājumus apspriedām ar Ēnām, kas mūs apmeklēja šā gada 23. martā.
 

 

Ēnotāji bija no Rīgas Valsts tehnikuma 2. kursa. Jaunie profesionāļi, kas mācās kļūt par ražošanas tehniķiem, projektu vadītājiem.
 

 

Runājām par papīra, poligrāfijas materiālu un iepakojumu dažādajiem veidiem, to pielietojumu un mūsu pieredzi darbojoties poligrāfijas nozarē, kā privatizēts uzņēmums, jau gandrīz 30 gadus. Pievienojās arī viens no mūsu piegādātājiem – Metsä Board, kurš pastāstīja Ēnām par viņu piedāvātā papīra un kartona ražošanas procesu.
 

 

Ēnām tika arī izrādīta mūsu papīra noliktava un Baltijā modernākā papīra skaitīšanas iekārta. Varēja apskatīt kā mēs veicam pasūtījuma sagatavošanu un nosūtīšanu mūsu klientiem un paklausīties noliktavas vadītāja pieredzes stāstos salīdzinot teoriju ar praksi.
 

 

Lieliski aizvadīta diena, kā rezultātā ceram, ka tika iegūtas noderīgas zināšanas. Novēlām Ēnām enerģiju un degsmi mācībās, un profesionālās izaugsmes iespējām bagātu nākotni!
 
  

Digitālā transformācija biznesa attīstībai

Mūsdienu pasaules digitalizācija ir neizbēgams process, un uzņēmumiem tam jāseko, lai spētu turēties līdzi mainīgajai biznesa videi un tirgus pieprasījumam. Īpaši svarīgs digitalizācijas process ir tieši ražošanai, tai skaitā arī poligrāfijas  industrijai. Ražošanas procesa digitalizācija sniedz ieguvumus gan precizitātes, gan ātruma palielināšanas ziņā, kā arī daudzos citos aspektos – ražošanas procesa caurredzamībā, izsekojamībā un darba optimizēšanas plānošanā. Šobrīd ir lieliska iespēja pieteikties atbalstam digitālās transformācijas veikšanai savā uzņēmumā, ņemot vērā šī procesa dārgās izmaksas.

 

Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra 22.02.2023 datumā organizēja “Digitālā transformācija biznesa attīstībai – Atveseļošanās fonda programma” pasākumu, kurā akcentēja Latvijas uzņēmumu digitalizācijas nozīmīgumu. Tiek piedāvāts atbalsts kā maza tā arī vidēja un liela izmēra uzņēmējiem digitalizācijas procesu īstenošanai uzņēmumu sistēmās. Pilnu pasākuma norisi skaties spiežot šeit!

 

Uzņēmumiem jāvirzās līdzi digitalizācijas laikmetam, jo kā teicis Jeff Bezos, tie kas nepielāgosies, tie neizdzīvos.


POLAP apmeklē Ambiente 2023

Kādreizējā “Paperworld” izstāde, kas vairākus gadus nenotika COVID ierobežojumu dēļ, šogad pārtapa par “Ambiente”, un to apmeklēja arī POLAP papīra un foto nodaļu pārstāvji. Jāatzīst, izstāde ir ļoti mainījusies, un, salīdzinot, ar iepriekšējiem gadiem, papīra un iesienamo materiālu īpatsvars pret citu produktu klāstu  bija diezgan niecīgs. Nākamgad izstādes apmeklēšanas lietderību būs jāizvērtē.

Tomēr vairākus no mūsu piegādātājiem izdevās satikt, paciemoties viņu stendos un apskatīt piedāvātos produktus un jaunumus sortimentā. Kā jau ierasts, plašs stends ar skaistām piedāvājumu kompozīcijām bija vienam no lielākajiem POLAP foto nodaļas piegādātājiem –“ Goldbuch”. Jaunie produkti noteikti būs arī mūsu sortimentā un informēsim, kad varēsiet tos iegādāties.

Apmeklējām arī dizaina papīru ražotāja “Favini” stendu. Viņu ražoto papīru klāsts ir ļoti plašs, vienmēr var atklāt sev ko jaunu. “Favini” pārstāve atzina, ka šī brīža “trends” ir dažādi ekoloģiskie dizaina papīri, un arī viņi arvien vairāk tam pievēršas.

Izstādē tikāmies ar mūsu ilggadēju sadarbības partneri un draugu – grāmatu iesiešanas materiālu ražotāju “Balacron International”, kam šogad sava stenda izstādē nebija. Ražotājs tuvākajā nākotnē laidīs klajā jaunu materiālu kolekciju “Marker”, kuras dizainu radījis holandiešu dizaineris Stefans Šoltens (Stefan Scholten). Kolekcijas dizains ir vienkāršs, bet tai pašā laikā unikāls un tīkams acu skatienam. Aktuālās Balacron kolekcijas varat apskatīt viņu mājaslapā: https://www.balacron.com/en/solid-timeless-remarkable.

Informācija par jaunajiem produktiem un kolekcijām sekos pavisam drīz! Aktualitātēm un jaunumiem seko līdz šeit vai mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/polap.lv/.

 

 

 

 

Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×