Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home

SIA “Poligrāfijas Apgāds” (POLAP) ir poligrāfijas materiālu, papīra un foto produkcijas vairumtirgotājs Latvijā. Uzņēmums ir viens no lielākajiem un senākajiem Latvijā, un lepojas ar ilglaicīgiem partneriem, pieredzējušu darba kolektīvu un stabiliem darbības radītājiem daudzu gadu garumā.

POLAP ir dibināts 1993.gadā uz privatizētā valsts uzņēmuma bāzes, tādējādi pārmantojot pieredzi jau kopš 1946. gada. Šo pieredzi, tāpat kā noturīgo kolektīvu un uzņēmuma vadības ģimenisko pārmantojamību, uzskatām par vienu no POLAP pamatvērtībām.

POLAP ir vienīgais nozares noteicošais uzņēmums, kurš pieder vietējiem uzņēmējiem. Mums patiesi rūp ne tikai pārdotā papīra un poligrāfijas materiālu daudzums. Mēs savulaik kopā esam veidojuši šo nozari, kas tagad lepojas ar savu eksporta potenciālu. Un mēs arī turpmāk būsim patrioti!

POLAP lepojas arī ar savu plašo asortimentu, jo poligrāfijas uzņēmumiem var piegādāt ne tikai papīru un ne tikai poligrāfijas materiālus. Mums ir viss, ko nozares uzņēmumiem varētu vajadzēt, turklāt vienuviet, ļoti parocīgi. Mūsu noliktavās Rīgā var iegādāties dažāda veida papīru un kartonu, poligrāfijas krāsas, poligrāfijas iekārtu apkopes līdzekļus, iespiedplates, ķīmiskos palīgmateriālus, ofseta gumijas, folijas, grāmatu iesienamos materiālus, lielformāta printeru un digitālās lāzerdrukas materiālus u.c.

Arī foto produkcijas vairumtirdzniecības jomā POLAP ir vadošs uzņēmums. Mēs nodrošinām Latvijas foto laboratorijas ar izejmateriāliem augstākās kvalitātes fotogrāfiju izgatavošanai. Kā vairumtirgotājs plašā klāstā piedāvājam jaunāko digitālo tehnoloģiju produktus, kvalitatīvus un dizainiski interesantus foto albumus un rāmjus no vadošajiem Eiropas ražotājiem.

POLAP lepojas ar ilglaicīgām un stabilām attiecībām ar saviem piegādātājiem. Mēs esam noturīgi savā izvēlē, mēs izbaudām priekšrocības no stabilitātes, nevis pastāvīgiem meklējumiem. Jau kopš 1994.gada turpinās sadarbība ar KODAK, savukārt 2003.gadā noslēgtais līgums par piederību Pasaules vadošai papīra ražotāju un tirgotāju grupai Igepa nodrošina, ka esam ne tikai neatkarīgi, bet arī droši par savu rītdienu.

Pateicoties mūsu ilgtermiņā uzkrātajai pieredzei un finansiālajiem iespējām, mēs jūtamies stabili un droši, gan par savām attiecībām ar piegādātājiem, gan spēju nodrošināt klientiem vislabāko kvalitāti un cenu.

SADARBĪBAS NOTEIKUMI

POLAP (Poligrāfijas Apgāds) ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas ikdienā sadarbojas un apkalpo juridiskās personas.

NORĒĶINI:
Norēķini ar mūsu uzņēmumu par saņemto produkciju notiek vienīgi bezskaidras naudas formā – ar bankas pārskaitījumu.

Uzsākot sadarbību, pirmie pasūtījumi tiek veikti ar 100% priekšapmaksu.

Veidojoties pastāvīgai sadarbībai – piedāvājam slēgt Preču piegādes līgumus – kas dod iespēju norēķināties par precēm ar pēcapmaksu.

FIZISKĀM PERSONĀM

Lai gan POLAP ir vairumtirdzniecības uzņēmums, mēs dodam iespēju preces iegādāties arī fiziskām personām, bet saskaņā ar Preču piegādes līguma noteikumiem, kas paredz bezskaidras naudas norēķinus, piegādes laikus un nosacījumus.

Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×